Eylül Sonu Doğanların Burcu Ve Özellikleri

25 EYLÜL

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Adanmış, çekici.

Olumsuz özellikleri: Mütehak-kim, sürekli talep eden, katı.

Aktif ve araştırıcı bir zihniniz var. Dürüst, sempatik ve nazik sosyal davranışlar sergiliyorsunuz. Sakin ve telaşsız bir kişiliğiniz var. Lükse düşkün olduğunuz söylenebilir. Kimse tarafından daha önce başanlama-mış işler ilginizi çekiyor. Bu da sizi adanmışlığınızı ön plana çıkarmaya yetiyor. Kimi zaman başarısız olduğunuzda kendinizi gereğinden çok daha fazla üzerek çevrenizdekileri de yıpratıyorsunuz. Evinize ve ailenize son derece bağlısınız.

26 EYLÜL

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Anlaşılması kolay, dost canlısı, neşeli.

Olumsuz özellikleri: Tembel, dikkatsiz, kendine güveni az.

Eleştirici bir zihniniz var. Kıymetli bir şey alırken veya bir sözleşme imzalarken dikkatli olmayı öğrenmelisiniz. Başkalarının sahip olduğu şeylerle aşırı derecede ilgilenmek yerine, kendi sorumluluklarınızın üzerine eğilin. Çevrenizden aldığınız destekle hep tür koşulda başarılı olabilirsiniz. Bu da sizin hayatta kendi kendinize daha mutlu olmanızı sağlayacaktır. Yakın arkadaşlarınız tarafından her zaman çok sevilen birisiniz.

27 EYLÜL

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Yumuşak huylu, kararlı, güçlü.

Olumsuz özellikleri: Yanıltıcı, gizliye aşın düşkün.

Duygusal kişiliğiniz kendisini ne kadar ön plana çıkarsa da, ciddi kararlar alma zamanı geldiğinde mantığınız her zaman kazanıyor. Çevrenizdekilere karşı sevgi dolusunuz. Arkadaş ve gönül ilişkilerinde sizi değişilmez birisi yapan da bu. Sözlerinizi tutmak konusunda son derece titizsiniz. Kimi zaman çok mutsuz dahi olsanız, mutlu görünerek çevre-nizdekilerin yardımını reddediyorsunuz. Bu özelliğiniz sonucu sıkıntılarınızdan kurtulamıyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan 7-8-9 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Author Description

Recent Posts

No Responses to “Eylül Sonu Doğanların Burcu Ve Özellikleri”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*