Eylül Ayı Doğanların Burcu Ve Özellikleri

22 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Ne istediğini bilen, güçlü iradeli.

Olumsuz özellikleri: İçe kapanık, melankolik, yalnızlığı seven.

Sevimli bir karakteriniz olsa bile bunu insanlarla paylaşmıyorsunuz, sanki onlardan çekiniyorsunuz. Cömert bir mizacınız var. Para ve sosyal konularda cömert ve adil bir kişisiniz. Zihinsel yeteneklerinizi kullanarak profesyonel bir kariyerde başarılı olmanız çok kolay. Ailenize bağlısınız. Bu bağlılık bile kimi zaman sizi kendinizi yaşamaktan alıkoyamıyor. Giyim ve kuşama düşkün olduğunuz dışardan bakan kişiler tarafından kolaylıkla anlaşılabiliyor.

23 EYLÜL

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Bağışlayıcı, açık yürekli, çocuksu.

Olumsuz özellikleri: Bencil, dik kafalı.

İyi yürekli ve sanatkar, fakat kendine güvende zayıf birisiniz. İnsancıl ve sempatik karakteriniz sizi kibar ve özgürlük şampiyonu yapabilir. Talihinizin döndüğü durumlarda daima kendinizi kurtarmayı bilirsiniz. İlham kaynağınız sizi mimarlık ve bunun gibi tasarıma dayalı branşlarda başarılı kılacaktır. Dünyadaki herkesin sizin gibi düşündüğünü far-zetmek dışında belirgin hiçbir hata yapmıyorsunuz.

24 EYLÜL

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: İnceleyici, mahir.

Olumsuz özellikleri: Yargılayıcı, münzevi.

Yaptığınız her ne iş olursa olsun, onu zevkle yapıyorsunuz. Etkili ve girişimci bir ruhun tüm özelliklerine sahipsiniz. Sağlıkla ve hayırseverlikle ilgili alanlarda çalışmak sizin için biçilmiş kaftan. Ancak vizyonunuzun geniş olmasından dolayı fi-nans gibi bir profesyonel alanda da kariyer geliştirebilirsiniz. Yaşlı ve çocuklara karşı sevgi dolusunuz. Ancak aşk konusunda başarılı olduğunuz söylenemez.

Bir önceki yazımız olan Eylül Sonu Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Author Description

Recent Posts

No Responses to “Eylül Ayı Doğanların Burcu Ve Özellikleri”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*