7-8-9 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

7 HAZİRAN

Burcu: İkizler Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Agat Olumlu özellikleri: Günü takip eden, canlı

Olumsuz özellikleri: Kuruntulu, umursamaz, bencil

Dışarı çıktığınızda canlı, neşe dolu bir insansınız, ama eve kapanmayı tercih ediyorsunuz. Utangaçlığınızı yenip kendinizi ön plana çıkarmaya çalışın. Dış görünüşünüzden memnun değilsiniz, ama bunu kıyafetlerinizle kamufle edemezsiniz. Kendinizi olduğunuz gibi kabul edin. Göreceksiniz, duygusallığınız ve zekanız, karşınızdaki insanları etkilemeye yetecek. Çevrenizdeki insanları dinlemeye ve problemlerine çözümler bulmaya uğraşın.

8 HAZİRAN

Burcu: İkizler Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Agat Olumlu özellikleri: Samimi, idealist, şefkatli

Olumsuz özellikleri: Saf, sabit fikirli, dar görüşlü

Olaylar karşısında nasıl davranacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Bu sayede de ilerleme kaydedebilmek için etrafınızdaki insanları teşvik edip, istediğiniz sonuçları alıyorsunuz. Sabırsızlığınızdan şikayet edilse bile, sabırsız biri değilsiniz; sadece herşeyin çok çabuk sonuçlanmasını istiyorsunuz. Mizah yeteneğiniz, girdiğiniz her ortamda sevilmenizi sağlıyor. Sizinle beraber olan birinin mutsuz olması neredeyse imkansız.

9 HAZİRAN

Burcu: İkizler Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Agat Olumlu özellikleri: Yetenekli, bağımsız, kararlı

Olumsuz özellikleri: İşkolik, uç, yoğun

Sizin için yeteri kadar çabalamıyor diyenler yanılıyorlar, çünkü siz tam anlamıyla ne olursa olsun kendini yaptığı işe adayan birisiniz. Hem ailenize, hem işinize karşı görevlerinizi eksiksiz yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Sevdiklerinizin sizden tek şikayeti ise yeterince sizinle beraber olamamak. Etrafınızdakilere neşe saçan ve komik bir tipsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize biraz daha çok zaman ayırın, hayatınız daha da renklenecek.

7-8-9 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _7.jpg

Bir önceki yazımız olan 1-2-3 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Author Description

Recent Posts

No Responses to “7-8-9 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*