4-5-6 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

4 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Düşünceli, sorumluluk sahibi.

Olumsuz özellikleri: Mükemmeliyetçi, savruk.

Güçlü bir iradeniz ve yoğun enerjiniz var. Kişiliğinizin yönetici yönü gelişmiş, yeteneklerinizle iş hayatında kısa sürede başarılı olabilirsiniz. Kimi zaman ekonomik konularda fazla eli açık davranarak kendinizi zora sokuyorsunuz. Coşkun ve ateşli ruhunuzun etkisiyle bazen gereğinden fazla kendi dünyanızdan uzaklaşıyorsunuz. Savrukluk özelliğiniz burada kendisini gösteriyor. Kendinizi disipline ederseniz başarısız olmanız için hiçbir sebep yok.

5 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Vizyonu olan, eğlendirici.

Olumsuz özellikleri: Hayalperest, benmerkezci, zirve düşkünü.

Esnek yaradılışlı, mutluluk içinde olan, zeki ve hayalgücü kuvvetli bir kişiliğe sahipsiniz. Taklit yapmayı tiyatroyu ve sahnede oynanabilecek tüm sanat dallarım kolaylıkla başarabilecek bir yeteneğe sahipsiniz. Bu yeteneğinizi günlük hayatta çevrenizdeki insanları eğlendirmek için kullandığınız zamanlarda ilginin odağı oluyorsunuz. Sizin işlerinizde daha başarılı olmanız için sempatik olmaya ve biraz disipline etmeye ihtiyacınız var.

6 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: İnatçı, çalışkan, disiplinli.

Olumsuz özellikleri: Kavgacı, başkalarından kolay etkilenen.

İçinde bulunduğunuz ortamın bir aynası gibisiniz. Çevrenizdeki olaylardan çabuk etkileniyorsunuz. Keskin ve kıvrak bir zihniniz var. Kendinizi zorlayarak da olsa oluşturduğunuz sempatik hava sayesinde insanları etkileyerek istediğiniz amaca ulaşabiliyorsunuz. Birazcık başkalarının işlerine burnunuzu sokma eğiliminiz var. İstediğinizi elde edemediğiniz zaman aniden sinirlenebiliyorsunuz. Bu da sizin yanlış anlaşılmanıza sebep oluyor.

Bir önceki yazımız olan Eylül Ayı Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Author Description

Recent Posts

No Responses to “4-5-6 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*