19-20-21 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

19 AĞUSTOS

Burcu: Aslan Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Yakut Olumlu Özellikler: Popüler, yardımsever

Olumsuz Özellikler: İçe dönük, güvensiz, saman altından su yürüten.

Düşüncelerinizi yanınızdakilerle paylaşmadan önce sıkı bir sansürden geçiriyorsunuz. Etrafınızı etkili-yeceğini düşündüğünüz fikirlerinizi açığa vuruyorsunuz. Çok az insan gerçek sizi tanıyor ve bundan mutluluk duyuyorlar. Ciddi ilişkiler geliştirmede zorlanryorsunuz. Sevgilinizin sizi daimi seveceğini bilin.

20 AĞUSTOS

Bur cu: Aslan Uğurlu sayısı: 1 U âfurlu taşı: Yakut olumlu özellikleri: Yaratıcı, romantik, maceracı Olumsuz özellikleri: Gerçekçi olmayan, kendini kaptıran

Hayal gücünüzün bu kadar geniş nası zekanızdan kaynaklanıyor. Jizli gizli hazır yiyiciliğin ne kadar hoş bir şey olduğunu düşündüğünüz oluyor. Dış dünya da ilginizi fazlasıyla çekiyor. Özellikle egzotik yemekler, moda, edebiyat ve seyahat, bütçeniz el verdiğince ilgilendiğiniz alanlar. Arkadaşlarınız bazen sizin bir fantezi dünyasında yaşadığınızı düşünüyorlar. Aşk hayatınızda romantizme biraz daha önem vermenizi tavsiye ederiz.

21 AĞUSTOS

Burcu: Aslan Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Yakut Olumlu özellikleri: Gözüpek, hünerli, pratik

Olumsuz özellikleri: Aşırı gururlu, kıskanç

Nadir rastlanan bir yaratıcılık yeteneğine sahipsiniz. Yapılacak işe bir anda karar verebiliyor ve hemen uygulamaya geçiyorsunuz. Hayal gücünüzün genişliği bir sürü olasılık içinden doğru olana ulaşmanızı sağlıyor. Enerjiniz kendinize ve çevrenizdekilere yetiyor. Özel ve iş hayatınızda çok fazla emir veriyorsunuz. Sıcakkanlılığınız ve sosyal hayatınızın hareketliliği romantik ilişkiler yaşamanızı kolaylaştırıyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan 4-5-6 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Author Description

Recent Posts

No Responses to “19-20-21 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*