10-11-12 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

10 HAZİRAN

Burcu: İkizler Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Agat Olumlu özellikleri: İstekli, enerjik, çok yönlü

Olumsuz özellikleri: Çocukca, umursamaz, maymun iştahlı

Kararlı ve kesin tutumunuz çoğu zaman arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız arasında saygıyla karşılanıyor. Hatta kariyerinizde ilerlemeniz için itici bir güç. Ancak ikili ilişkilerinizde de olaylara eleştirel yaklaşımınız bazen beraber olduğunuz kişileri rahatsız ediyor ve sizden susup, fikrinizi kendinize saklamanızı bekliyorlar. Biraz daha olgun davranmaya çalışın, göreceksiniz sizi sevenleri daha az incitecek ve daha fazla itibar göreceksiniz.

11 HAZİRAN

Burcu: İkizler Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Agat Olumlu özellikleri: Güçlü, disiplinli, iyimser

Olumsuz özellikleri: İnatçı, bıkkın

Amaçlarınıza ulaşmak için hiçbir engel tanımıyorsunuz. Çalışmanızın karşılığını aldığınız sürece, yılmadan çalışmaya devam ediyorsunuz. Grup çalışmalarının aranılan adamısınız, uyumlu kişiliğiniz sayesinde hedefe doğru insanları motive etmeyi çok iyi başarıyorsunuz. Beraber olduğunuz insanın size yüzde yüz inanmasını ve güvenmesini istiyorsunuz; aksi takdirde onu hayatınızdan tamamıyla çıkarıyorsunuz.

12 HAZİRAN

Burcu: İkizler Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Agat Olumlu özellikleri: Sempatik, esprili, cesur

Olumsuz özellikleri: Kafası karışık, sinirli

Neşeli ve umursamaz tavırlarınız yüzünden bazen arkadaşlarınız ve beraber çalıştığınız kişiler sizin hiçbir şeyi ciddiye almadığınızı düşünüyorlar. Bu sizin problemlerinizi başkalarıyla paylaşmamanızdan kaynaklanmıyor; sorunları bazen görmezden gelmenin en iyi çözüm olduğuna inanıyorsunuz. Üstünden kalkamayacağınız ve yeterli bilgiye sahip olmadığınız fikrinden kurtulmanız gerekli. Problemlere sırt çevirerek bir yere ulaşamazsınız.

10-11-12 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _6.jpg

Bir önceki yazımız olan 7-8-9 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Author Description

Recent Posts

No Responses to “10-11-12 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*